Opublikowany w Operacje plastyczne

operacja plastyczna ginekologiczna

operacja plastyczna ginekologiczna Zadania te wymagają ciągłej krytycznego myślenia analitycznego – i rzadko pomysłowe myślenie. Tak, oni latają na pow-wow i spędzić dwa dni Solid generowanie pomysł. To nie jest w ogóle do czego one służą do robienia, to nie jest to, co oni przeszkoleni, a bądźmy szczerzy tutaj – jako grupy nie są w tym bardzo dobry. Próbują, ale mają tendencję do wypalenia psychicznego bardzo szybko.

Po co czekać do rozpoczęcia ideację dopóki wszyscy są w jednym fizycznym miejscu? Po co czekać na wszystkich, powinno być generowania i zarządzania, pomysły przez cały czas. Dzięki technologii e-mail, WWW, bazy danych i ludzie mogą przyczyniać się pomysły, gdziekolwiek się znajdują, a gdy duch ich porusza. Sesje wirtualne mogą być koordynowane przez moderatora na wysoko skoncentrowanych wysiłków. Albo, zamiast latać każdy z centralnym miejscu, organizować sesje w osoby w ośrodkach regionalnych i wyników posta scentralizowanym miejscu zbierania danych. Jeśli chcesz mieć wykwalifikowanych generatory pomysł na swojego zespołu muszą ćwiczyć umiejętności. Praktyka w małych zespołach, na krótkich odcinkach czasu, często! Wtedy, gdy sesja marathon dzieje – Twój zespół jest uwarunkowana go obsłużyć. Trenuj te mózgi! Wreszcie, należy wnieść w outsiderów, którzy mają twórczego myślenia / szkolenia burzy mózgów – inspirują zespoły i przyczyniają świetne pomysły.

Propozycja piąta: Zaproś „awanturników”

operacja plastyczna ginekologiczna

Opracowanie listy z zaproszeniem na sesję samobójczymi jest prawdziwym wyzwaniem. Chcesz się najlepszych ludzi tam swoje najlepsze myślicieli. Przejrzeć listę kandydatów. Przejechać ludzi z listy, którzy mają historię, dobrze, że jest ból z tyłu.

Kto może ci ludzie są?

W zależności od Twojego osobistego stylu twórczego, można tendencję zaprosić tych, którzy myślą, że dużo jak ty. Na zewnątrz w organizacji są, jak zwykle, pominięta.
Artykuł napisany przez: