Opublikowany w Operacje plastyczne

operacja plastyczna kosci policzkowych

operacja plastyczna kosci policzkowych Na przykład współpracownik robi wielką pracę rozwiązującego problem dla ciebie. Mówisz im, że było dobrze zrobione, jednak sposób mówisz może być w sposób nieformalny. Druga osoba może zinterpretować to, co pan powiedział jako niepoważny i chyba nie szczery. Ponieważ każdy człowiek ma swoją własną mapę one również zinterpretować to, co jest powiedziane inaczej. Może to prowadzić do różnych ludzi czytających w sytuacjach poprawnie. Dlatego musi być zawsze jasne, na co masz na myśli i jak to powiedzieć.

Jest również mądry nie czytać w to, co mówi do ciebie. Weź go w wartości nominalnej. Co może się zdarzyć, ktoś mówi coś do ciebie i umieścić mapę na nią i zaczyna czytać do niego i zrobić z niego złego znaczenia. Zdarza się to często w związkach. Jeden komentarz jest błędnie interpretowane, a to powoduje, że argument, że rzeczy nie mają lub są podejmowane w niewłaściwy sposób

Zastosowanie w biznesie

Pamiętaj, że każdy ma inną mapę świata, które mamy. To samo, jeśli chodzi o komunikację. Wyobraź sobie następującą sytuację. Twój szef mówi „Tom można przyjść do mojego biura muszę omówić coś z wami” Twój szef po prostu chce, aby omówić pomysł ze sobą, jednak mogą zapoznać się z sytuacją i pomyśleć, że jesteś w tarapatach, jak być może raportu złożone nie było na zwykłym poziomie. Następnie zacząć formułować, co masz zamiar powiedzieć do swojego szefa, aby bronić. Co ona wie o tym co robisz? Heck byłaś tu dłużej niż ona ma. Do czasu, kiedy iść na spotkanie jesteś w defensywie, gdy w rzeczywistości nie ma potrzeby, aby być! Byłaś w jednej z tych sytuacji.

Ludzie robią to najlepszy wybór dostępny

NLP uważa, że ??ludzie dokonać najlepszego wyboru dla nich dostępne w konkretnej sytuacji. Choć wybór nie może być najlepszym wyborem w swojej opinii. Osoba, która dokonała wyboru uważa, że ??była słuszna.

Artykuł napisany przez: