Opublikowany w Operacje plastyczne

operacja plastyczna ksztaltu twarzy

operacja plastyczna ksztaltu twarzy Dodana struktura działa – burza mózgów często nie działał w przeszłości i zrozumienia więcej o tym, co chcesz z sesja pomaga. Starsze stylu mózgów miał inne problemy, jak również, z których niektóre bardziej nowoczesne sesje samobójcze są dziedziczone. Porozmawiam o tym więcej za chwilę. Wystarczy powiedzieć, że więcej firm zdaje sobie sprawę z zalet myśli i są skoki za modą. Menedżerowie często są zadowoleni z wyników – ale są też często rozczarowani.

Mam ułatwione sporo z tych sesji i moim doświadczeniem istnieje około 8 powodów, dla których sesja samobójcze nie powiedzie się, jeśli można rozwiązać te rzeczy masz przepis na sukces.

Rzućmy okiem na typowej sesji myśli i upewnij się, że wiesz, co mówię.

operacja plastyczna ksztaltu twarzy

Sesje generujące Idea wymagają zaangażowania, ostrości i znacznych nakładów czasu i pieniędzy. Na ogół obejmują one grupy co najmniej o 15-25 uczestników, a odbywa się w długiego formatu spotkania. Są jeden lub nawet dwa pełne dni. Jeśli kiedykolwiek był częścią jednej z tych sesji maratonu wiesz, że to ciężka praca. To często radosne jak dobrze, ale gdy skończysz to zdecydowanie Miller czas.

Jest to kosztowne maraton na to; jako uczestnicy przyleciał z biur regionalnych oraz pakowane w hotelach. Wysokie płatnych konsultantów (jak ja!) Są często wynajmowane pomóc plan i ułatwienia. Jeśli sesje prowadzone są off-site – co jest istotne dla minimalizacji zakłóceń i kontrolowania środowiska – istnieją placówki i sprzęt czynsze i koszty żywności. Koszt biorąc ludzi z ich ról operacyjnych jest również istotne, jeśli mniej wymierne.

Biorąc pod inwestycję czasu i pieniędzy, to jest przygnębiające, jak często te sesje nie zakończą się w produkcji poszukiwanych na rynku koncepcje. Niektóre firmy idą z dala od myśli i robi całkiem szerokie badania rynku jako alternatywę. Zasadniczo proszą dużej liczby konsumentów, czego chcą i rozpoczęciem procesu wynalezienie stamtąd.
Artykuł napisany przez: