Opublikowany w Operacje plastyczne

operacja plastyczna malzowiny usznej

operacja plastyczna malzowiny usznej Myślisz, że to absurdalne, ale iść. Wtedy ona (lub on) rozpoczyna rzucając o wyimaginowanej kuli – można wyciągnąć ją na bok i powiedzieć jej, aby dostać się na koncert i wyciąć wszystkie Energetyki na resztę dnia, aby wrócić na czas. Ona zgadza się niechętnie. Czujesz się lepiej, ale godzinę później wszyscy wygląda trupy i przepływ idei spadło do dribs i drabs. Przez resztę dnia ludzie idą na zewnątrz, biorąc swoje przerwy, coraz nieco snarly, rozmowy na telefony komórkowe, itd. Są emocjonalnie niezaangażowane. Do czasu opuszczenia grupa wyglądał chodzenia rannych. To nie jest ładna, a wyniki ponieśli.

Jest to klasyczny, ten błąd wycinania zabawy, a to się zdarza. Wartość gier i energizerów jest niewiarygodnie niedoceniane w sesjach samobójczymi. Większość mediatorami są wrażliwe na wymogi czasowe (i odporność na drażliwy-feely) i zwykle tylko umieścić w „just enough” gry i zabawy rzeczy. Oni dobrze wiedzą, że te gry są często postrzegane jako strata czasu przez mniej doświadczonych sceptyków. Podczas cięcia wykonywane są na porządku dziennym są często pierwszą rzeczą do zrobienia.

operacja plastyczna malzowiny usznej

Oprzeć się pokusie, aby wyciąć tych działań. W rzeczywistości, dodać więcej. Te gry i Energetyki jest dokładnie to, co mózg potrzebuje, aby dostać się i pozostawania w trybie wyobraźni. Według Pierce J. Howard, autor podręcznika właściciela dla mózgu, ćwiczenia fizyczne jest bardzo skuteczny w poprawie szybkości Przypomnijmy, a najwięcej punktów badawczych w celu wywarcia wpływu na jakość funkcjonowania psychicznego i wysokości przypomnieć. Uwalnia endorfiny, neuroprzekaźników, które odpocząć nas w stan czujności korowej. Humor działa tak samo. Testy zdolności rozwiązywania problemów dają lepsze wyniki, gdy są one poprzedzone śmiechu.

operacja plastyczna malzowiny usznej

Wiele gier / ćwiczeń wykorzystywanych do zasilania były pierwotnie zaprojektowane do teatru.
Artykuł napisany przez: