Opublikowany w Operacje plastyczne

operacja plastyczna szerokiego nosa

operacja plastyczna szerokiego nosa

Inne są zatrudnianie doświadczonych wynalazców produktów lub konfigurowania wyszkolonych panele konsumenckie jako alternatywa.

Mamy więc nasza grupa gotowa do rozpoczęcia ideację. Jeżeli coś może pójść nie tak? Zacznijmy który prowadzi spotkanie.

operacja plastyczna szerokiego nosa

Pierwsza sugestia: Nie Ułatwienie sesji samemu, liczyć na profesjonalną pomoc

Z różnych powodów, najczęściej jest kontroli kosztów, wiele organizacji decyduje celu ułatwienia swoje sesje. To nie jest dobry pomysł. Jest niezwykle trudno już zaangażowany trzymać się z treścią. Ułatwiającego pierwszym zadaniem ma być neutralny i skupić się na procesie. Jeśli zespół ma koordynatora na pracowników, a oni nie są w zespole projektu, mogą być idealnymi mediatorów dla sesji. Chodzi o to, potrzebny jest uprawniona i neutralnej strony.

operacja plastyczna szerokiego nosa

Menedżer grupy, który jest ściśle związany z zawartością, jest ryzykowne wyborem. Zespół Zarządzający mają trudny czas procesu i czasu na zarządzanie, a opierając się pokusie, aby przyczynić się pomysły. Mogą one subtelnie zmieniać idee i myśli innych. Ludzie zauważają, i przepływ idei, szczególnie dzikich out-of-box pomysłów, wyłącza się.

Wiele grup nie mają nikogo wykwalifikowanym prowadzić sesję samobójczymi. To nie znaczy, że nie ma wielkich przywódców w tych grupach, ale ułatwienie samobójcze jest nisza umiejętności. Nawet wyszkolonych mediatorów w planowaniu strategicznym niekoniecznie są dobrym wyborem dla myśli, ponieważ procesy myśli są zasadniczo różni się od bardziej krytycznych / procesów analitycznych. Niektóre z najbardziej wpływowych grup doradczych na świecie (pójdą bezimienny tutaj) są źle przygotowani do pomocy myśli, ponieważ ich umiejętności są zorientowane rygorystyczne analizy. Tak, jest to czas, w każdej sesji samobójczymi w którym niezbędne analizy konwergencji, ale każdy pośrednik, który próbuje sprzedać to proces, który jest przede wszystkim napędzany logiki lub analitycznym jest podejrzany.
Artykuł napisany przez: