Opublikowany w Operacje plastyczne

operacja plastyczna twarzy cennik

operacja plastyczna twarzy cennik

Tutaj jest dokładnie to co zrobić, jeśli twój penis jest zbyt krótki – nie przegap tego w żadnej możliwej rzutować na Ciebie

Czy obawiasz się, że uważasz, że twój penis jest za krótka? Nie trzeba się martwić. W swoim badaniu 2001, producent prezerwatyw Durex powiedział, że podczas gdy „mityczna” dobrze obdarzony człowiek z bardzo długim i bardzo szerokiej penisa nie istnieje, nie ma zbyt wielu z nich chodzi. Co to jest normalny rozmiar penisa? Wielu mężczyzn, że średnia penis jest prawie 10 cali (25 cm), ale nie jest to w przypadku większości mężczyzn.

Z 1996 roku badania przeprowadzone przez University of badaczy Kalifornii wskazują, że średnia długość wiotki penis (bez erekcji) wynosiła 8,8 cm lub nieco poniżej 3,5 cala, średni wiotkie wiotkie penis może być rozciągnięty do 12,4 cm lub około 4,75 cala, a średni długość w stanie erekcji 12,9 cm lub nieco ponad 5 cali. Tak więc, w tym badanie wykazało, że średnia penisa jest około 13 cm, czy to jest 5 cm i długości 10 cm, kiedy jest wiotki.

Badanie Durex w 2001 roku z udziałem mniej niż 3000 ludzi wskazują, że średnia długość erekcji prącia było 16,3 cm (6,4 cala) i średni obwód (mierzony wokół penisa w najszerszym miejscu) wyniosła 13,3 cm (5,2 cala).

Więc uważasz, że twój penis jest krótki? Teraz, co mam robić, jeśli twój penis jest zbyt krótki? Jeśli masz kilka dodatkowych funtów na swoim brzuchu, pierwsza część swojego penisa „(korzeń) zostanie pochowany w tłuszczu, dzięki czemu wyglądają krótszy niż jest w rzeczywistości. Tak więc, zmniejszenie masy marcinwilk.com ciała uczyni penis „rosną”.

Jeśli są cienkie i uważasz, że twój penis jest nadal krótki, istnieją inne sposoby, aby rozwijać swoją różdżką. Wał penisa ‚mogą być wykonane grubsze poprzez wstrzyknięcie tłuszczu pod jej skórą. Tłuszcz musi być podjęta przez liposukcji z innej części ciała, zazwyczaj na brzuch lub uda.
Artykuł napisany przez: