Opublikowany w Wady operacji plastycznych

operacja plastyczna brzucha katowice

operacja plastyczna brzucha katowice

Pierwszy klucz do sukcesu jest popełnić!

Zadam panu kilka pytań …

Czy zobowiązała się do niczego w swoim życiu 100%?

Czy stawia sobie siebie 100%

operacja plastyczna brzucha katowice

Co by się stało, jeśli zobowiązani do siebie – sukcesu, szczęścia i swojej wzrost – 100%?

Zdarzyło mi się w ciągu ostatnich kilku miesięcy kilka sytuacji, które zaprezentowały się, że konieczne zaangażowanie – i mimo że byłem w stanie dostrzec to, co było dobre dla mnie, a co nie, a następnie dokonać wielkich decyzji, nadal czuł, że wahania na … duszność, zaciskając się psychicznego, 3-letniego w głowie mówiąc: „Czy musimy? musimy zrobić to na jak długo ??? Co zrobić, jeśli chcemy zrobić coś” innego ? ” I przypisują swoje problemy przywiązanie do potrzeby odmiany i do mojej pogardy dla monotonii i uczuciem „zapakowane”. Czy kiedykolwiek czułeś się w ten sposób? Muszę zawsze czuję, że nie mam wyboru. Uwielbiam uczucie wolności i zawsze wiedząc, że moja spójne, stabilne zachowanie jest wyborem i że jak ptak, nie mogłem odlecieć w dowolnym momencie. Moc tkwi w naszej zdolności do wyboru.

Często jesteśmy tak naprawdę nie ma problemu z ideą bycia w rzeczy na dłuższą metę – w końcu większość z nas zdaje sobie sprawę, że wiele rzeczy, które chcemy najbardziej w życiu wymagają regulacji ostrości, dyscypliny i zaangażowania. Postanowiłem zbadać tę pozorną sprzeczność, ponieważ odkryłam, że wiele osób czuje się w ten sposób – chcą osiągnąć wielkie rzeczy, ale idea jest „zablokowany” wystarczy, aby uczynić je skoczyć z mostu – w tym ja. Jednak te same osoby są często bardzo zaangażowana do kilku rzeczy w swoim życiu. Zastanawiałam się, czy problem nie został im zrozumienia korzyści z przyszłego zaangażowania w stosunku do obecnego zaangażowania, ale potem coś przyszło mi do głowy …

Ludzie, którzy są w stanie odnieść sukces przy czym zobowiązuje się do innych ludzi i rzeczy są zazwyczaj ci, którzy są zobowiązani do siebie w pierwszej kolejności.
Artykuł napisany przez: