Opublikowany w Wady operacji plastycznych

operacja plastyczna drugiego podbrodka

operacja plastyczna drugiego podbrodka

Poniżej wymienione są niektóre z głównych założeń

Mapa nie jest terytorium

To jest najbardziej znanym założeniem NLP. Wszystkie książki, które można przeczytać na temat NLP omówić tę bardzo ważną metaforą.

Pomyśl o mapie. Mapa jest po prostu reprezentacja obszaru jest przedstawiającym. To nie jest to, co prawdziwy obszar faktycznie wygląda. Jest blisko, ale nie takie same.

Pomyśl o menu w restauracji – jest to, że rzeczywista jedzenie lub po prostu przedstawienie jedzenie? Prawdą jest, aby powiedzieć, że jest tylko przedstawieniem.

Jest to istotne dla naszego życia, jak mamy mapę rzeczywistości – nasz sposób myślenia faktem jest jednak, ponieważ każdy inny ma swoje własne mapy może stwierdzą, że ich rzeczywistość jest nieco inna od zamierzonej. Konflikt występuje, gdy jedna osoba używa ich interpretację terytorium i mówi, że jest poprawny pogląd, a tylko widok.

operacja plastyczna drugiego podbrodka

Jeśli człowiek biznesu, nauczyciela i lekarza odwiedzić wykład lekarza każdy będzie zobaczyć coś innego. Osoba biznesu mogą zobaczyć, jak nieefektywnie uruchomić ich trening jest. Nauczyciel może nie widać żadnych nieefektywności ale może zobaczyć, że metody stosowane w wykładzie do przekazywania informacji jest błędne. Lekarz może być przerażony treścią.

Które świetle powyższego jest poprawna? Każdy z nich jest właściwy dla każdego z osobna.

Jest bardzo ważne, aby być otwarte, aby zobaczyć rzeczy z innej perspektywy. Gdy widzisz, że twoja droga nie zawsze jest poprawny sposób dla wszystkich, zaczynasz być lepszym manager sprzedaży / osoba / liderem.

Zastosowanie w biznesie

Jako osoba, firma musi być otwarty dla wszystkich widoków świata biznesu. Kiedy nie można zobaczyć, co ktoś widzi w takiej sytuacji może być łatwo, ponieważ obie mają inną mapę. To nie oznacza, że ??inne osoby nie tak, po prostu widzą rzeczy inaczej do ciebie.

Artykuł napisany przez: