Opublikowany w Wady operacji plastycznych

operacja plastyczna lifting twarzy cena

operacja plastyczna lifting twarzy cena

Cztery fundamenty NLP

Istnieją cztery główne kamienie narożne NLP. Te filary pomoże Ci zrozumieć więcej o NLP i dlaczego to działa tak skutecznie.

Podstawą 1: Wyniki

Ta podstawa jest zaniepokojony tym, co rzeczywiście chcesz. Rezultat może być od spotkania biznesowego, projekt, nad którym pracujesz lub osobisty cel. Wiele osób nie ma wyników i nie wiedzą, czego chcą. Gdy tak się dzieje, że „płynąć z prądem”, nagle kończy się w takim miejscu, że nie chcą być w a potem zastanawiać się, jak się tam znalazły.

Wyniki są ważne, ponieważ gdy dana osoba wie, co chcą mogą następnie umieścić na miejsce procesy, które pomogą im osiągnąć i osiągnąć swoje cele. Patrząc na wyniki NLP odnosi się do nich jak dobrze uformowane Outcomes – coś można zobaczyć w dalszej części tego kursu.

W tym momencie jedną rzeczą do zapamiętania jest to, że dostajesz to, czego chcesz, wpłynie na całe swoje życie w jakiś sposób. Ważne jest, aby zrozumieć, że nie jest to cena za każdy wynik. Na przykład, jeśli wynik ma być promowana w pracy może trzeba pracować ciężej i dłużej. Może to mieć wpływ na życie rodzinne / osobiste. Zbadamy to bardziej szczegółowo w czasie cele i dobrze uformowane modułu wyników.

Podstawą 2: Sensory Acuity

Ile można zauważyć sytuacji? Niektórzy ludzie będą pamiętać każdy szczegół innych będzie pamiętał bardzo niewiele sytuacji. Sensory ostrość spojrzenia na poprawę swoich umiejętności w sytuacjach, obserwując z bliska.

Ćwiczenie 1

operacja plastyczna lifting twarzy cena

Take 2 minut, aby opisać swój zegarek w szczegółach (bez patrzenia na zegarek!):

Czy ma drugą rękę?

Jeśli tak to gładko przejść wokół tarczy zegarka?

Jakiego koloru jest twarzą zegarek?

Czy jest pisanie na nim?

Jeśli tak, jaki kolor?

Czy Twój zegarek analogowy lub cyfrowy?

W przypadku analogowych są cyframi rzymskimi lub standardowe?

W przypadku cyfrowych jest to 24 godzin lub są litery AM / PM wyświetlane obok czasie?

Artykuł napisany przez: