Opublikowany w Wady operacji plastycznych

operacja plastyczna miejsc intymnych

operacja plastyczna miejsc intymnych

Samobójcze Sukces Formula

Jest to rozwijający się przemysł konsultantów i firm (Eureka Ranch, What If !, Pomysły Go, Landis, Badania międzynarodowe, Brainjuicer, IDEO, i wiele więcej niezależni, tacy jak ja), którzy specjalizują się w pomaganiu Fortune 1000 z rozwoju nowych produktów. Mają różne metody – niektóre projektowanie zorientowane, niektóre obserwacyjnych, z których część jest bardzo zorganizowany metod rozwiązywania problemów, inne bardziej twórcze-od-gut, ale w ciągu dnia, w pewnym momencie, wszystkie one wydają się polegać na jakiejś formie burzy mózgów , Po tym wszystkim, aby dostać się do nowego produktu potrzebny jest nowy pomysł produktów i, jak mówią, nie rosną na drzewach.

Burza mózgów jest już od lat, oczywiście. Alex Osborn ukuł termin i napisał oryginalną książkę na ten temat, wyobraźnia Stosowanej. W USA mózgów termin ten wypadł z łask – zamiast tego ludzie robią „ideację”. IBM jest nawet drwi z nowej kadencji (i wszystkie jej towarzyszącą wackiness) w serii reklam satyryczny. W samobójcze Wielka Brytania nie jest preferowanym terminem na dzień zima 2008, to oni mówią pokolenie pomysł lub burzy mózgów. W każdym razie pewni, że robią dużo o co chcesz to nazwać zarówno w Wielkiej Brytanii i USA – celowe i ciągła innowacja jest tendencja wzrostowa. Nie mogę mówić za innych krajach Europy i świata, ale wiem, że jest duże zainteresowanie na całym świecie. Chiny i Singapur są zarówno kreatywności gospodarzem konferencji w tym roku, które wyposażone są w głośniki mówić o myśli, burzy mózgów, a wszystkie jej różnych mutacji.

„Samobójcze” wydaje się być bardziej uporządkowany niż burzy mózgów lat przeszłości. Struktura zawiera wstępnie samobójczymi sesji (zarówno badania ilościowe i jakościowe), wysoce ukierunkowanych celów oraz różnych technik w sesji nie tylko generują więcej pomysłów, ale również idee więcej na temat zwalczania.
Artykuł napisany przez: