Opublikowany w Wady operacji plastycznych

operacja plastyczna posladkow cena

operacja plastyczna posladkow cena

sukces Akronim

Czym jest sukces? Jestem sukces? W czasach, możemy zadać sobie pytanie to złudne, a to prowadzi nas do nikąd. W oczach swoich przyjaciół i krewnych, można odnieść sukces w perspektywie bogactwa, statusu i uznania, ale w głębi ciebie, może czuć pustkę, że masz mimo wszystkich kryteriów, które wiele osób kadencja jako udaną miernik.

Jeśli zapytał jeden tysięcy osobę o tym, co jest sukcesem, dostaniesz tysiąc różnych odpowiedzi. Więc co myślą inni ludzie, jak sukces nie jest ważne ile sam jesteś zainteresowana, ważne jest, trzeba czuć osobisty sukces niezależnie od tego , co inni myślą i czują. Czytałem kiedyś książkę pod tytułem „Psycho-cybernetyczną” Maxwell Maltza którzy piszą o pewnych kryteriów sukcesu, który osobiście uważam to, co osoba powinna patrzeć na sukces.

W swojej książce napisał, że jego sukcesu jako akronim

S-Sense kierunku

U-Zrozumienie

C-Courage

operacja plastyczna posladkow cena

C-charytatywna

E-Esteem

S-pewność siebie

S Self akceptacji

Jeśli spojrzeć na to, co Maxwell dzielił się na akronim sukcesu, można zauważyć, że kryteria, że ??wspólne jest wszystkim od wewnątrz, a tym zewnątrz; to bardziej naszym osobistym budynku charakter niż faktyczne posiadanie. Jeśli ktoś zrozumie, że posiadanie bogactwa całego świata, nie czyni człowieka bardziej skuteczne niż osoba, która miała odwagę i pewność siebie z poczuciem kierunku w doprowadzeniu jałmużny i spędzić całe życie w pomaganiu i budowaniu samoocena i poczucie akceptacji potrzebujących i ubogich, można by sobie sprawę, że sukces nie polega na posiadaniu materiału, ale raczej samorealizacji i pozostawiając po sobie dziedzictwo dla świata.

Większość ludzi przekonany, że aby odnieść sukces, muszą mieć faktyczne posiadanie lub status osobiste, takie jak bogactwa, sławy i władzy, że świat w dużej wygląd upon celu. W ostatnich latach, nie jest wezwaniem i dążenie do tych bardzo bogatych osobowości przekazać swój majątek na cele charytatywne i filantropii pracy z korzyścią dla naszego następnego pokolenia.
Artykuł napisany przez: