Opublikowany w Zalety operacji plastycznych

operacja plastyczna a zwolnienie lekarskie

operacja plastyczna a zwolnienie lekarskie

6 prawd o chirurgii kruponu

Nie chcielibyśmy mieć pośladki, która jest młodzieńczy wygląd, jak i dziarski, miękkie i zmysłowe? Jeśli tak, to musisz znać prawdę o operacji podnoszenia tyłek.

1. Co to jest? Naturalną tkankę tłuszczową pochodzą z innych miejsc i wstrzyknięto w tylnym obszarze końcowym w porównaniu wszczepiane. Ten proces „szczepienie tłuszczu” pomaga zwiększyć, kształtują i określają to czasami mniej niż atrakcyjnej okolicy. Może być również z powodzeniem stosowany, jeśli obudowa jest odkształcana lub zniekształcone w razie wypadku.

2. Jakie są korzyści? Tkankę tłuszczową faktycznie pochodzi od pacjenta. Funkcja ta jest niezbędna, ponieważ pomaga obniżyć odrzucania oraz ryzyka. Liposukcja usuwa tkankę tłuszczową z brzucha lub ud. Tłuszcz usuwany z tych innych dziedzinach często pomaga kontur i poprawić ogólny wygląd ciała.

3. Jakie kroki? Po znieczuleniu, ekstrakcja tkanka tłuszczowa została rozpoczęta. Boki korpusu, jak i dolnej części pleców może być również stosowane do zbierania tkanki tłuszczowej, oprócz ud i brzucha.

operacja plastyczna a zwolnienie lekarskie

Po pobraniu tkanki tłuszczowej oczyszcza się, wstrzykuje się w tylnym końcu w serię zastrzyków otaczających ten obszar. To wszystko odbywa się przy wykorzystaniu wiedzy fachowej i wykwalifikowanej strony swojej kosmetycznej specjalisty.

4. Kto może się to zrobić? Różne rodzaje nadwozia może z powodzeniem operację podnoszenia tyłek ze wspaniałymi wynikami. Największe sukcesy kandydaci, którzy mają mniej niż 30 funtów nadwagi.

Jeśli są bardzo szczelne dopasowanie i ogólnie, może faktycznie być wyeliminowane do operacji podnoszenia tyłek po prostu dlatego, że nie mają wystarczająco dużo nadmiar tłuszczu. Idealny kandydat powinien być co najmniej 18 lat, w bardzo dobrym stanie zdrowia fizycznego i psychicznego.

Ważne jest, aby dokładnie zbadać wszystkie zalety i wady procesu.
Artykuł napisany przez: