Opublikowany w Zalety operacji plastycznych

operacja plastyczna cewki moczowej

operacja plastyczna cewki moczowej

Nowe pomysły nie wytrysnąć z analitycznego myślenia; oni wytrysnąć z mentalności otwartość, ciekawość, zdumienie, nowości, zabawy, i ryzyko.

Zatrudnić zawodowego samobójczymi moderatora, który specjalizuje się w nowym samobójczymi produktu. Wydawać pieniądze, kogoś doświadczonego i sprawdzić referencje.

Druga sugestia – dać czas do inkubacji przed sesją

operacja plastyczna cewki moczowej

Niestety sesje samobójcze są często wynikiem nagłych korporacyjnej. Byłaś tam – konkurencja wyjdzie z innowacji, które mogłyby was z działalności gospodarczej albo trzeba kilka pomysłów promocji sprzedaży do końca przyszłego tygodnia, aby być w czasie sezonu wakacyjnego. Jest to pewien rodzaj złych wiadomości, które dostaje każdy motywację. Sesja samobójcze zostałeś odwlekania miesięcy nagle staje się priorytetem przy wsparciu zarządzania. To jest dobra wiadomość. Spust jest natychmiast wyciągnął – bam – zróbmy sesję. Teraz!

Wszyscy przyleciał z najdalszych zakątków świata jednodniowych, i umieścić w sali konferencyjnej hotelu. Każdy ciężko pracuje na sesji, ale nawet po całym dniu generowania pomysłów nadal nie ma nic specjalnego, idee są płaskie i nieciekawe.

operacja plastyczna cewki moczowej

Nie bez powodu są one nieciekawe. W zasadzie nie mieli wystarczająco dużo czasu. W pośpiechu, aby dostać sesję razem szybko – liderów, konsultantów, a uczestnicy nie otrzymują szansę pomyśleć o wyzwaniu wyprzedzeniem. Nie ma czasu do przeprowadzenia przeglądu lub danych badawczych, które mogłyby informować ideację. Nie ma szans na poszukiwania, które mogą przeformułować wyzwanie.

Trzeba dać czas inkubacji wyzwanie. Daj uczestnikom uwagę na to, co wydarzy się wcześniej i dać im (fun) zadania, które otrzymają je myśląc wiele, o wyzwaniu. Wyślij żadnych badań z wyprzedzeniem (nie zrzucić to wszystko na nich, kiedy się do sesji!). Zadanie domowe mogą zawierać zakupy, obserwację niektórych produktów w użyciu i / lub badań biurko Internet.
Artykuł napisany przez: