Opublikowany w Zalety operacji plastycznych

operacja plastyczna ile kosztuje

operacja plastyczna ile kosztuje

Zdolność do adaptacji i Surviving Extinction

Zmiana jest nieunikniona. Nasze życie jest w ciągłym zmianą i korzyści wynikające z prawa zmiany iść do tych najbardziej elastycznych. Wyobraź sobie, że transportowane do roku 2100 zmiany byłoby ekstremalne. Twój sukces w znacznym stopniu zależy od zdolności do przystosowania się do nagłych zmian. Czy jest obecny czasu ani najbliższych 5 lat zdolność do przystosowywania się do zmian jest zdeterminowany swojego poziomu sukcesu w biznesie, relacji i życia.

Komputer jest doskonałym przykładem wielkiej zmiany. Komputer został całkowicie zrewolucjonizował nasz sposób życia i miejsca pracy. Nadejdzie czas, w którym dana osoba brakuje podstawowej wiedzy o działających programów komputerowych stracą część swojej wolności społecznej, mają trudności skutecznie funkcjonującego w społeczeństwie, a nie wspominając już tracić grunt pod nogami w miejscu pracy.

Wystarczy stwierdzeniu, że zmiana jest nieunikniona otwiera drzwi do możliwości lepszego życia, jeśli zdecydowali się być aktywni. Nikt nie może uciec zmianę po prostu zapytać Amisze obywatela, który siedzi na światłach w konia i buggy czeka, aby włączyć się do ruchu na drodze do miasta.

Zdolność adaptacji może być trudne. Większość ludzi, którzy są zdolni do bycia elastyczne, delikatnie lub mocno walczyć, aby pozostać taka sama lub utrudniać zmianę. Trudność wzrasta gwałtownie, gdy jest potrzeba dostosowania przychodzi nagle. Na przykład, jak wspomniano powyżej, jak traumatyczne byłoby obudzić się w roku 2100 lub gorzej w roku 540 p.n.e. Teraz to jest ekstremalne, ale od dzieciństwa do dorosłości my powoli dostosowany do stworzenia naszego obecnego życia. Nasz poziom dobrobytu i pomyślności jest głęboko dotknięte, jak dobrze jesteśmy w stanie utrzymać się ze zmianami.

Zróbmy sens.
Artykuł napisany przez: