Opublikowany w Zalety operacji plastycznych

operacja plastyczna miesni brzucha

operacja plastyczna miesni brzucha

Dzieje się tak wtedy, gdy nie jest jasne, po prostu, jaki problem, który próbujesz rozwiązać, albo co szansa czy potrzebujesz próbują wykorzystać. To niekoniecznie jest złe, czasami chcesz „wolny dla wszystkich” typu sesji zebrania pomysłów dla różnych celów biznesowych.

Kiedy starasz się osiągnąć konkretny rynek konsumencki jednak to sprawia, że ??wiele sensu, aby dostać się do konsumentów „głowy” – dokładnie. Tradycyjnym sposobem na to jest – zgadliście – śmierć przez PowerPoint! Marketing Manager może drone na „Oto wnioski z naszych grup dyskusyjnych”, jak przekaźniki, jak jedna kobieta czuje starzenia się, czyli jak nastolatków używać telefonów komórkowych. Zaufaj mi, to nie jest to, jak skłonić ludzi do myśli. Muszą wiedzieć, dane, ale to powinno zostały przeczytane i trawione tydzień zanim dostali się do sesji (patrz sugestię inkubacji).

Rozważ różne sposoby obejmują konsumentów myślenia. Być może zaprosić jedną lub więcej do samej sesji samobójczymi – zatrudnić ich myślenia. Rozważ zespół samobójcze przeprowadzić własne wywiady z celem. Rozważ zespół zrobić badania obserwacyjnego. Następnie zwiedzanie wyzwanie w jakiejś artystycznej drodze, poprzez muzykę, taniec, lub rysunku. Ten rozpoczyna sesję z wyobraźnią doświadczenie, które wywołuje emocje i ducha konsumenta. Jeśli brzmi to zbyt przewiewne czarodziejskie po prostu wiem, że poprzez unikanie tego rodzaju poszukiwań jesteś unikanie tego rodzaju porozumienia, która prowadzi do przełomów.

Sugestia siódmy: upewnij się, że trochę zabawy

To 14:00 w pierwszym dniu sesji dwa dni. Poranne poszło w porządku, ale wiesz, że nie są „tam jeszcze.” Idee są tylko sprawiedliwe, a ty musiał dokonać pewnych korekt do swoich celów. Niektórzy ludzie spóźnił się z powodu złej pogody w Chicago, a teraz jesteś opóźniona. Prowadzący robi wszystkich w kręgu i rozdaje „kart anielskich”.
Artykuł napisany przez: