Opublikowany w Zalety operacji plastycznych

operacja plastyczna odstajacych uszu

operacja plastyczna odstajacych uszu Chodzi o to, aby doprowadzić aktora do chwili obecnej, umożliwiając mu w odpowiedzi na bodziec autentycznie. Ćwiczenia te są testowane razem i pracują dobrze przynieść umysłów do pomieszczenia – zamiast rozruchu dala od innych problemów i wyzwań w swoim życiu. Gdy stan „obecności” osiąga trzeba będzie bardziej skuteczne ideację. Stan ten jest trudny do utrzymania, jednak i dlatego mniej więcej raz na godzinę trzeba odświeżyć. Chcesz, aby grać z pomysłów, a te gry pomagają ustalić środowisko zabawy, która pozwala te magiczne pomysły pop-up i być słyszanym przez świadomy umysł. Jeśli chcesz magiczną kulę, bawić się z magicznej kuli.

Osiem Sugestia: Nie pozwól Dane zbierać kurz Następnie Digitalizacja, rozpowszechniać, i dostać się do zarządzania pomysłami

operacja plastyczna odstajacych uszu

Miesiąc po sesji kryzys obiekt, który wywołał samobójcze minęło. Byliście w stanie wykorzystać niektóre z pomysłów na Triage problemu, i to było „wystarczająco dobre” – być może nawet całkiem udany. Łatwo jest racjonalizacja, dobrze, mamy to, co chcieliśmy z sesji – nie musimy zbadać czy rozszerzać „innych” pomysłów wygenerowanych tego dnia. Myślisz, że kiedyś trzeba zbadać listę niewykorzystanych pomysłów – ale nigdy nie robić.

operacja plastyczna odstajacych uszu

Ktoś powinien przejąć na własność wszystkich pomysłów. Taka osoba powinna rozpowszechniać raport jak najszybciej. Dane powinny być zawsze łatwo dostępne (dźwignia że firmowego intranetu!) Im dłużej dane gromadzi kurz tym mniej prawdopodobne będzie kiedykolwiek być użyte. Należy pamiętać, że pochowany w tych danych może być kolejnym pomysłem, który napędza rozwój firmy. Te dane to atut strategiczny i powinny być traktowane jako takie. Idee, które wydawały się głupie lub niepraktyczne na początku są często najlepsze pomysły, ale twój mózg i / lub kultura korporacyjna nie jest jeszcze gotowe do przyjęcia go po raz pierwszy to przegubowy.
Artykuł napisany przez: