Opublikowany w Zalety operacji plastycznych

operacja plastyczna warg sromowych cena

Spójrz na każdej sytuacji i zobaczyć, co można dowiedzieć się od niego, a następnie podjąć decyzję o nie ponownie popełnić tego samego błędu. Gdy zauważysz awarię jako sprzężenie zwrotne będzie silniejszy i podejmować lepsze decyzje. Nigdy się nie poddawaj, zawsze uczyć się od tego, co być może nie pracował.

Zastosowanie w biznesie

Thomas Edison jest często cytowany w związku z tym założeniem. Miał setki awarii zanim wynalazł żarówkę. Za każdym razem inna żarówka nie działa, nauczył się od swego błędu i dostał cenne opinie. Wynika z tego, że udoskonalił wynalazek. Na szczęście dla nas, nie poddawaj się.

Wiedział, że w końcu zabraknie niepowodzeń!

Jeśli jedna osoba może zrobić coś, można dowiedzieć się, jak to zrobić zbyt

NLP jest przekonany, że ludzie wykorzystują procesy, które się je tam, gdzie chcesz być. Przez następujące procesy ktoś inny wykorzystał można również nauczyć się robić to, co robią. Bardzo często widzimy nie możemy coś zrobić i nie staramy się to zrobić.

Ile opowieści słyszałeś ludzi pokonując wszelkie szanse, aby osiągnąć coś chcieli. W późniejszym module dowiesz się o modelowaniu. Ten patrzy jak człowiek myśli i działa, a następnie ich emulacji. Zrobiono to z dużym powodzeniem przez twórców NLP Richard Bandler i John Grinder, z których dowiesz się więcej.

Zastosowanie w biznesie

Jeśli sprzedawca chce, aby nauczyć się być jak najwyższym osoby sprzedaży w firmie byłyby one dobrze poinformowani, aby zbadać, w jaki sposób zorganizować ich skoku sprzedaży, jak rozmawiać z klientem, jak ubrać i jak one działają. Jeśli chcesz być najlepszym w branży, trzeba modelować osobę, która znajduje się na górze.

Artykuł napisany przez: